O nas

Nasze Salony Optyczne zajmują się najważniejszym zmysłem człowieka jakim jest wzrok. Na rynku optycznym istniejemy od 20 lat oferując kompleksowe badanie wzroku oraz dobór okularów pod okiem stylisty. JAKOŚĆ, PROFESJONALIZM I ŻYCZLIWOŚĆ to nasze hasła przewodnie .

Nasza firma skupia ludzi z pasją. Każdego dnia jesteśmy do Waszej dyspozycji. Pomożemy w znalezieniu okularów dopasowanych do Twojego osobistego stylu. Współpracujący z nami zespół to wykwalifikowana kadra Optometrystów, Optyków, Okulistów, Stylistów, Kontaktologów oraz Doradców Sprzedaży.

Mimo wysokich kwalifikacji nie ustajemy w ciągłym uzupełnianiu naszej wiedzy, przechodzimy szereg szkoleń między innymi w zakresie doboru opraw pod okiem Stylisty Opraw Okularowych Olafa Tabaczyńskiego , kurs Refrakcji Andrzeja Styszyńskiego. W naszych Salonach Optycznych mamy na uwadze to, że każdy z nas jest wyjątkowy i ma inne potrzeby, dlatego produkty, które oferujemy, są dla każdego indywidualnie dobierane. Przede wszystkim, dążymy do tego, aby jakość naszych usług była nienaganna i równa każdemu, kto wchodzi do naszych salonów.

Nasze wieloletnie doświadczenie łączymy z nowoczesnymi technologiami i pasją do zawodu.

A wszystko, co robimy, wynika z troski o dobro i zdrowie naszych klientów.

Zapraszamy do jednego z naszych salonów w Rzeszowie, Dębicy, Mielcu, Tarnowie oraz Brzesku.