#Optyk – Salon optyczny Rzeszów

#Optyk Wawrzon
Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall
Al. Kopisto 1
35-315 Rzeszów
Poziom 1 / Lokal 157

tel. 720 801 615
Zapisz się na badanie wzroku  #Optyk Wawrzon to sieć profesjonalnych salonów optycznych, które zajmują się nie tylko sprzedażą okularów, ale i doradztwem w zakresie doboru opraw  oraz badaniem wzroku. Jedną z naszych stacjonarnych siedzib można znaleźć właśnie w Rzeszowie.


  Gdzie kupić okulary w Rzeszowie?


  Zastanawiasz się gdzie kupić okulary w Rzeszowie? Sprawdź optyk Rzeszów – #Optyk Wawrzon. Zapewniamy zróżnicowane pod wieloma względami oprawki, szkła, soczewki kontaktowe, okulary przeciwsłoneczne (Rzeszów) oraz różne akcesoria optyczne.


  Okulary Rzeszów


  Nasz optyk Rzeszów oferuje okulary około 80 marek. Wszystkie nasze produkty cechują się precyzyjnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, a także ciekawym i bardzo atrakcyjnym wizualnie wzornictwem utrzymanym w klasycznym i modnym stylu. Warto zauważyć, że wszystkie nasze produkty są również bardzo wygodne – użytkownik niemal zapomina że je nosi. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że chodzi nie tylko o korygowanie wzroku, ale i szykowny wygląd. Okulary (Rzeszów) stanowią dziś jeden z elementów stroju, który znakomicie podkreśla urodę i styl ich użytkownika.


  Rodzaje szkieł

  • Okulary korekcyjne Rzeszów

  Nasz optyk Rzeszów to najlepsze miejsce dla każdej osoby, która chce zakupić okulary korekcyjne (Rzeszów).Okulary z soczewkami z powłoką antyrefleksyjną (antyrefleks)  stanowią najpopularniejszą metodę korekcji wad wzroku.

  • Okulary przeciwsłoneczne  polaryzacyjne Rzeszów

  W naszej ofercie można również znaleźć okulary przeciwsłoneczne  polaryzacyjne Rzeszów. Dzięki specjalnemu filtrowi na powierzchni skutecznie blokują odblaski oraz poświatę, dzięki czemu nic nie utrudnia widzenia.


  • Okulary progresywne Rzeszów

  W ofercie posiadamy  także okulary progresywne Rzeszów. To znakomite rozwiązanie dla osób, które mają problem  z widzeniem zarówno z bliska, jak i z daleka. Dzięki soczewkom progresywnym – w których znajdują się obszary o różnej mocy – wystarczą jedne okulary, ponieważ zapewniają wyraźne widzenie obiektów, które znajdują się w różnej odległości.


  • Okulary przeciwsłoneczne Rzeszów

  Posiadamy w sprzedaży również okulary przeciwsłoneczne męskie (Rzeszów) oraz damskie. Co ważne, oferujemy stylowe ciemne szkła zarówno dla osób bez wad wzroku, jak i dla tych, którzy ją mają . Polecamy  ciemne szkła  jednoogniskowe i progresywne, które pozwalają na komfortowe spędzanie czasu poza domem w lecie. Ponadto są niezwykle przydatne podczas prowadzenia samochodu czy jazdy na rowerze.


  • Soczewki kontaktowe

  Oferujemy również alternatywę dla osób noszących okulary, a mianowicie  soczewki kontaktowe. Posiadamy bogatą ofertę  soczewek kontaktowych różnych producentów znajdujących się na rynku. Ich okres użytkowania wynosi jeden dzień, tydzień lub miesiąc. Decydując się na noszenie soczewek kontaktowych należy pamiętać o odpowiedniej higienie. W naszych salonach specjaliści doradzą w kwestii najlepszego płynu do czyszczenia soczewek oraz ich pielęgnacji.


  Markowe okulary Rzeszów


  W naszej bogatej ofercie można znaleźć najbardziej znane, cenione i uwielbiane markowe okulary (Rzeszów), takie jak GUCCI , Armani, Tom Ford, , Versace, Prada, Dolce&Gabbana, Jimmy Choo , Tommy Hilfiger, Swarovski, Moschino, Porsche, Tous, Jaguar, Ray Ban,Balenciaga , YSL ,  Guess i wiele innych.


  Dlaczego nasz optyk Rzeszów?


  Nasz optyk Rzeszów to gwarancja wysokiej jakości zarówno produktów, jak i usług. Posiadamy w sprzedaży zróżnicowane okulary (Rzeszów) oraz soczewki kontaktowe. Gwarantujemy, że każda osoba zainteresowana nową parą okularów lub nowymi soczewkami znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nasza oferta jest niezwykle bogata. Ponadto nasz optyk Rzeszów jest miejscem, w którym pracują wykwalifikowani i doświadczona kadra – Okulistów, Optometrystów, Optyków, Stylistów, Kontaktologów i Doradców Sprzedaży.


  Optyk dla dzieci Rzeszów


  Jeśli szukasz takiego miejsca jak optyk dla dzieci Rzeszów – doskonale trafiłeś. Dobry optyk (Rzeszów) swoją szeroką ofertę oraz liczne usługi kieruje także dla najmłodszych osób, które potrzebują okularów. W sprzedaży posiadamy również urocze, modne, lekkie i stylowe oprawki dziecięce. Z pewnością każde dziecko znajdzie w naszym optyku coś wyjątkowego dla siebie.


  Naprawa okularów Rzeszów


  Wśród wielu naszych usług można również znaleźć taką jak naprawa okularów Rzeszów. Jeśli popsuły Ci się okulary – pękła obudowa, zgubił się jakiś element, wypadło szkło lub się potłukło, koniecznie odwiedź nasz salon. Gwarantujemy, że nasz optyk Rzeszów zajmie się każdym uszkodzeniem i zrobi wszystko, aby Twoje okulary odzyskały sprawność.


  Komputerowe badanie wzroku Rzeszów


  Optyk Rzeszów to miejsce, w którym można nie tylko nabyć różnego rodzaju okulary czy soczewki kontaktowe, ale także i wykonać komputerowe badanie wzroku (Rzeszów). Wzrok jest niezwykle ważnym zmysłem i należy o niego dbać, a także badać się regularnie – co najmniej raz w roku. Dlatego też naszym klientom zapewniamy bardzo dokładne badanie wzroku.


  Badanie wzroku Rzeszów – cena


  Zarówno w takim miejscu jak optyk Rzeszów, jak i w innych naszych sklepach na terenie kraju – badanie wzroku (Rzeszów) cena wynosi 0 złotych.


  Optyk Rzeszów – godziny otwarcia


  Nasz optyk Rzeszów znajduje się w centrum handlowym w Millenium Hall i jest dostępny dla klientów od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00.


  Sklep z okularami przeciwsłonecznymi Rzeszów


  Nasz optyk to również modny sklep z okularami przeciwsłonecznymi (Rzeszów). Posiadamy w ofercie zarówno klasyczne i ponadczasowe, jak i niezwykle stylowe oraz modne oprawki. Zapewniamy każdy możliwy model na rynku, dzięki czemu każda osoba zainteresowana kupnem ciemnych okularów znajdzie coś, co nie tylko podkreśli odpowiednio jej wygląd, ale i będzie bardzo się podobać.


  Miasta, w których nas znajdziesz:

  Optyk – Salon optyczny Brzesko
  Optyk – Salon optyczny Tarnów
  Optyk – Salon optyczny Mielec
  Optyk – Salon optyczny Dębica
  Optyk – Salon optyczny Rzeszów