#Optyk – Salon optyczny Tarnów

#Optyk Wawrzon
Centrum Handlowe MAX
ul. Szkotnik 1a
33-100 Tarnów

tel. 530 220 137

Zapisz się na badanie wzroku


 

#Optykids  Wawrzon
Centrum Handlowe Echo
ul. Błonie 2
33-100 Tarnów

tel. 720 805 092

Zapisz się na badanie wzroku


 

#Optyk Wawrzon

dawna Alma

ul. Dąbrowskiego 10
33-100 Tarnów

tel. 720 805 782

Zapisz się na badanie wzroku  #Optyk Wawrzon to salon optyczny (Tarnów), w którym każdy Klient może liczyć na profesjonalną obsługę z zachowaniem najwyższych standardów jakości.


  Wzrok to jeden z najważniejszych dla człowieka zmysłów. Warto dbać o niego w odpowiedni sposób i regularnie sprawdzać jego jakość. Specjalistyczne badania wzroku, przeprowadzane w określonych odstępach czasu, pozwolą zdiagnozować ewentualną wadę wzroku lub też kontrolować już istniejące zaburzenia refrakcji tak, by ograniczyć ryzyko ich pogłębiania się.


  Tymczasem wiele osób bagatelizuje zdrowie swoich oczu i gabinet okulistyczny lub gabinet optyczny odwiedza rzadko lub wcale – chyba, że dojdzie do znacznego pogorszenia się ostrości widzenia.


  Bezpłatne badanie wzroku Tarnów


  W salonach optycznych #Optyk Wawrzon wykonujemy kompleksowe badanie wzroku – całkowicie bezpłatnie. Naszym celem jest propagowanie profilaktyki zdrowotnej, w tym przede wszystkim związanej z dbaniem o zdrowie oczu. Komputerowe badanie wzroku (Tarnów), za pomocą precyzyjnych urządzeń optycznych, pomoże szybko określić rodzaj i stopień wady. Jest bezbolesne i zawsze przeprowadzane w miłej atmosferze, przyjaznej dla Klienta.


  Darmowe badanie wzroku (Tarnów) spełnia warunki gwarantujące najwyższy standard usług. Wykorzystywana w jego trakcie aparatura, w tym autorefraktometr czy foropter to nowoczesny sprzęt diagnostyczny o wysokiej precyzji działania.


  Okulary korekcyjne – wybór opraw okularowych Tarnów


  Nie moglibyśmy nazwać się prawdziwym salonem optycznym, gdybyśmy nie oferowali naszym Klientom także niezbędnych akcesoriów optycznych, przeznaczonych do skutecznej korekcji wad wzroku! Do tych chętnie wybieranych należą z pewnością okulary (Tarnów). Po określeniu wady wzroku optyk wykonuje odpowiednie, indywidualnie dostosowane do wady refrakcji soczewki okularowe, które będą oczywiście dopasowane kształtem i rozmiarem do opraw okularowych wybranych przez Klienta.


  Nowe okulary korekcyjne pozwolą znowu cieszyć się wyraźnym widzeniem, bez względu na to, czy zmagasz się z astygmatyzmem, nadwzrocznością czy krótkowzrocznością. Co więcej, w naszym salonie optycznym dostępne są także okulary progresywne (Tarnów) –  czyli zastępujące dwie pary okularów korekcyjnych, w przypadku występowania tak zwanej starczowzroczności (prezbiopii). Stylista opraw okularowych pomoże natomiast w znalezieniu najbardziej dopasowanych do Ciebie i Twojego stylu oprawek. Co więcej, możesz też sięgnąć po modele markowe, w tym oprawy okularowe Boss, Yves Saint Laurent, Gucci, Prada, Ray Ban, Balenciaga, Versace i Tommy Hilfiger.


  Jak każdy przedmiot, także okulary, w tym głównie oprawki, mogą ulegać drobnym uszkodzeniom. W takim przypadku naprawa okularów (Tarnów) może zostać przeprowadzona bezpośrednio w naszym salonie optycznym (zarówno w ramach okresu gwarancji, jak i po nim).


  Soczewki kontaktowe Tarnów


  Nie chcesz nosić okularów i szukasz alternatywnego sposobu korygowana wady wzroku? W takim przypadku oferujemy dobór szkieł kontaktowych, które doskonale równoważą każdą wadę wzroku, zapewniając przy tym wygodę w trakcie wykonywania dowolnych czynności. To wsparcie wzroku, które doskonale dostosuje się do Twojego stylu życia!


  Szkła kontaktowe (Tarnów) dostępne są przy tym w kilku wariantach, chociażby jako jednodniowe czy miesięczne. O tym, w jaki sposób je nosić i jak dbać, by służyły odpowiednio, informacji udzielają nasi doświadczeni optometryści!


  Okulary przeciwsłoneczne Tarnów


  Miejscem, w którym należy kupować okulary przeciwsłoneczne zawsze powinien być profesjonalny salon optyczny! Tylko w takich gabinetach możesz bowiem zyskać pewność, że otrzymasz bezpieczne, skutecznie chroniące wzrok okulary z filtrem UV 400.


  Dostępne w zwykłych sklepach lub, o zgrozo, na targowiskach okulary przeciwsłoneczne nie zapewniają absolutnie żadnej ochrony, przez co przyczyniać się mogą do powstawania groźnych uszkodzeń wzroku.


  Miasta, w których nas znajdziesz:

  Optyk – Salon optyczny Brzesko
  Optyk – Salon optyczny Tarnów
  Optyk – Salon optyczny Mielec
  Optyk – Salon optyczny Dębica
  Optyk – Salon optyczny Rzeszów