#Optyk – Salon optyczny Mielec

#Optyk Wawrzon

Galeria Aura

Ul. Edmunda Biernackiego 2

39-300 Mielec

tel. 535 005 873

Zapisz się na badanie wzroku  Salon optyczny #Optyk Wawrzon działa także w Mielcu. Optyk Mielec zapewnia, jak w każdym innym punkcie, kompleksową obsługę związaną z badaniem i korekcją wzroku. W ofercie salonu znajdziesz ogromny wybór opraw okularowych, soczewek kontaktowych, okularów przeciwsłonecznych oraz niezbędnych akcesoriów.


  Diagnozowanie wad wzroku jest procesem, który zająć może zaledwie kilkanaście, maksymalnie kilkadziesiąt minut, a będzie w stanie odmienić całe życie. Wiele osób, z różnych przyczyn, unika badania wzroku, zmagając się każdego dnia z pogłębiającymi się problemami związanymi z pogorszeniem widzenia. Jeśli i Ty masz taki kłopot, nie zwlekaj – odwiedź salon #Optyk Wawrzon w Mielcu.


  Badanie wzroku Mielec


  Obawiasz się, że koszt badania wzroku nadwyręży domowy budżet? Niepotrzebnie! Salon #Optyk Wawrzon zapewnia bezpłatne badanie wzroku (Mielec), wykonywane przez wykwalifikowanych optometrystów.


  Profesjonalne badanie wzroku przeprowadzane jest z wykorzystaniem specjalnych urządzeń optycznych, pozwalających na drobiazgową ocenę wad wzroku. Zdiagnozowanie zaburzeń tego rodzaju pozwala w następstwie na dobór odpowiednich akcesoriów, takich jak okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe.


  Profesjonalne badania wzroku wykonujemy w czasie codziennego funkcjonowania salonu optycznego (godziny otwarcia Galerii Aura w Mielcu).


  Soczewki kontaktowe i okulary (Mielec)


  Znając swoją wadę wzroku możesz podjąć decyzję o wyborze najlepszego dla siebie rozwiązania korekcyjnego. W zależności od oczekiwań, czeka na Ciebie zakup soczewek kontaktowych lub soczewek okularowych (czyli mówiąc wprost: okularów). Czym różnią się wymienione rozwiązania?

  Soczewki kontaktowe to całkowicie niewidoczne, nakładane na gałki oczne akcesoria korygujące wzrok, które mają sporo zalet. Dzięki bezpośredniemu nałożeniu na oczy soczewki kontaktowe nie ograniczają pola widzenia, nie zaparowują i nie zniekształcają obrazu, przez co mogą stanowić wygodną alternatywę dla tradycyjnych okularów.


  Soczewki kontaktowe świetnie radzą sobie z korygowaniem wad wzroku różnego typu – w sprzedaży dostępne są soczewki kontaktowe progresywne, toryczne do korygowania astygmatyzmu czy sferyczne, doskonałe w przypadku tak krótkowzroczności, jak i nadwzroczności. O poprawny dobór soczewek kontaktowych również dba optometrysta. Specjalista może ponadto, jeśli zachodzi taka potrzeba, poinstruować Cię na temat poprawnego zakładania oraz ściągania soczewek, a także ich odpowiedniej pielęgnacji.


  Dla wielu osób to jednak okulary korekcyjne stanowią najwygodniejszy sposób na poprawę jakości widzenia. Z tego względu dołożyliśmy wszelkich starań, by Klienci nie musieli martwić się doborem okularów korekcyjnych. Bogata gama opraw okularowych sprawia, że dla każdego znajdziemy optymalną, elegancką parę, która będzie stanowiła idealne dopełnienie Twojego indywidualnego stylu! W naszym salonie optycznym (Mielec) o doradztwo dba bowiem stylista opraw okularowych, który obiektywnie dobierze dla Ciebie modele pasujące do typu urody.


  Wśród opraw okularowych dostępnych w ofercie znajdziesz warianty w różnych przedziałach cenowych. Znajdziemy odpowiedni model także wtedy, gdy szukasz markowych wyrobów! Oferujemy oprawki Gucci, Balenciaga, Yves Saint Laurent, Ray Ban, Guess, Versace, Dolce Gabbana, Prada, Tommy Hilfiger czy Boss. Ogromny wybór z pewnością Cię zaskoczy!


  Wybór okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV 400


  W przypadku okularów przeciwsłonecznych ważny jest nie tylko design oprawek – tutaj istotna jest skuteczna ochrona wzroku przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. A taką zapewnić mogą jedynie atestowane soczewki okularowe z filtrem UV 400.


  Odpowiedni dobór okularów przeciwsłonecznych, to jest zarówno opraw, jak i samych szkieł przeciwsłonecznych pozostaje zatem niezwykle ważny. Zakup pary z niesprawdzonego źródła, bez niezbędnych certyfikatów i potwierdzenia, że została wyposażona we wspomniany, wysoki filtr UV grozi poważnymi uszkodzeniami wzroku.


  Miasta, w których nas znajdziesz:

  Optyk – Salon optyczny Brzesko
  Optyk – Salon optyczny Tarnów
  Optyk – Salon optyczny Mielec
  Optyk – Salon optyczny Dębica
  Optyk – Salon optyczny Rzeszów