#Optyk – Salon optyczny Brzesko

#Optyk Wawrzon

Galeria Odyseja

Ul.  Ludwika Solskiego 14A

32-800 Brzesko

tel. 531 178 144

Zapisz się na badanie wzroku  Salon optyczny #Optyk Wawrzon znajdziesz w kilku miastach Polski – w tym również w miejscowości Brzesko. Jako zespół profesjonalistów zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę związaną zarówno z badaniem wzroku, jak i doborem odpowiednich przyrządów optycznych. W naszych salonach znajdziesz fachowe doradztwo i uzyskasz niezbędne informacje dotyczące wzroku i kwestii dbania o niego w prawidłowy sposób.


  Nowoczesny salon optyczny #Optyk Wawrzon zapewnia komfortowe warunki i przyjazną atmosferę wszystkim Klientom, w tym dzieciom, dla których wizyta i konieczność przeprowadzenia profesjonalnego badania wzroku bywają stresujące.


  Badanie wzroku Brzesko


  Badanie wzroku (Brzesko) stanowi jedną z form profilaktyki chorób oczu i wad wzroku. W jego trakcie możliwe jest dokładne ocenienie zdolności widzenia i ustalenie stopnia ewentualnej wady wzroku Klienta. Badanie ostrości wzroku (czyli badanie refrakcji) jest całkowicie bezbolesne i trwa do maksymalnie kilkudziesięciu minut.


  Każde badanie wzroku wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury optycznej, precyzyjnie określającej głębokość takich wad wzroku, jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy nadwzroczność. Pomimo pracy ze sprzętem najwyższej klasy, nasi optometryści zawsze dążą do współpracy z osobą badaną i zachęcają ją do aktywnego udziału w całym procesie. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie także subiektywnych opinii samego Pacjenta – a to przekłada się na możliwość dopasowania rozwiązań ściśle odpowiadających jego potrzebom.


  Nie tylko dbamy o najwyższą jakość usług, ale też o pełne zadowolenie Klientów. Kładziemy duży nacisk na wspomnianą profilaktykę, stąd nasz salon oferuje bezpłatne przeprowadzenie badania wzroku (Brzesko). Gabinet optometryczny odwiedzić można w godzinach otwarcia salonu optycznego #Optyk Wawrzon.


  Soczewki kontaktowe i okulary – Brzesko


  Zdiagnozowanie wady wzroku (wady refrakcji) to dopiero pierwszy krok w drodze do przywrócenia pełnej ostrości widzenia! Kolejnym jest dobranie stosownych rozwiązań korekcyjnych. Zakład optyczny #Optyk Wawrzon zapewnia Klientom dobór okularów korekcyjnych (dobór szkieł oraz opraw okularowych) lub też dobór soczewek kontaktowych. W tym przypadku warto zaznaczyć, że wybór najlepszego rozwiązania zawsze zależny jest od preferencji samego Klienta.


  Wybór okularów korekcyjnych jest w naszym salonie naprawdę duży – znalezienie odpowiadającej oczekiwaniom pary oprawek może okazać się zajęciem żmudnym i nieco stresującym. Stąd w profesjonalnym doborze odpowiedniego modelu pomagają świetnie przygotowani do tego styliści opraw okularowych! Okulary (Brzesko) dopasujesz u nas zarówno pod kątem własnego gustu, jak i dostosowania do urody czy stylu bycia! Możesz także zdecydować się na parę markowych opraw okularowych. Klientom oferujemy modele od tak znanych marek, jak Gucci, Prada, YSL, Dolce Gabbana, Tommy Hilfiger, Boss czy Guess i wiele innych!


  Jako profesjonalny salon optyczny zapewniamy Klientom także możliwość wyboru korygujących wzrok soczewek kontaktowych. Tego rodzaju akcesoria korygujące wady wzroku, jak soczewki kontaktowe zapewniają znaczną swobodę oraz wygodę – również w trakcie uprawiania sportów i innych, codziennych aktywności. Nowoczesne materiały wykorzystywane w produkcji soczewek kontaktowych pozwalają zachować odpowiedni poziom nawilżenia gałki ocznej, bez ryzyka jej podrażnienia. Optometrysta może również, na Twoje życzenie, nauczyć Cię prawidłowego nakładania i zdejmowania soczewek kontaktowych, jeśli do tej pory nie miałeś z nimi styczności


  Okulary przeciwsłoneczne Brzesko


  W naszym salonie optycznym możesz także liczyć na fachową pomoc w wyborze odpowiednich okularów przeciwsłonecznych. Klientom oferujemy atestowane modele z niezbędnymi filtrami UV 400, które zapewniają niezbędną ochronę wzroku przed szkodliwym promieniowaniem.


  Szeroki asortyment opraw okularowych, soczewek kontaktowych, okularów przeciwsłonecznych oraz niezbędnych akcesoriów połączony z profesjonalną obsługą Klienta sprawiają, że każda wizyta w salonie #Optyk Wawrzon to przyjemność!


  Miasta, w których nas znajdziesz:

  Optyk – Salon optyczny Brzesko
  Optyk – Salon optyczny Tarnów
  Optyk – Salon optyczny Mielec
  Optyk – Salon optyczny Dębica
  Optyk – Salon optyczny Rzeszów