Dobór okularów

Jak wybrać idealne okulary? Nasz zespół poprowadzi Cię przez naszą szeroką ofertę okularów korekcyjnych.

Nowe okulary powinny być mocno spersonalizowane. Abyśmy mogli takie stworzyć musisz odpowiedzieć nam na kilka istotnych pytań. Między innymi, do czego właściwie potrzebujesz okularów? Jakie funkcję będą one spełniać? Czy będziesz używać ich tylko do czytania i precyzyjnych prac z bliska? Czy odwrotnie, będą służyć do patrzenia na dal, a może potrzebujesz wszystkich tych odległości jednocześnie? W takim przypadku najlepiej sprawdzą się okulary progresywne.

Po uzyskaniu odpowiedzi możemy śmiało przejść do doboru opraw i tu możesz być pewny, że w naszych salonach optycznych, spośród około tysiąca opraw znajdziesz swoje idealne okulary korekcyjne. Istnieje wiele czynników mających wpływ na dobór opraw, między innymi kształt twarzy – może być owalna, okrągła, kwadratowa czy trójkątna. Kolejny czynnik to typ urody. Istotny jest też kolor oczu i włosów.

Po ustaleniu wszystkich tych cech śmiało możemy zdecydować, w jakim kształcie mają być oprawki i z jakiego materiału wykonane. Nie zapominajmy, że kluczowym elementem okularów są soczewki korygujące wzrok.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania.