#Optyk – Salon optyczny Dębica

#Optyk Wawrzon

Kaufland

Ul. Rzeszowska 116

39-200 Dębica

tel.  534 468 695

Zapisz się na badanie wzroku


#Optyk Wawrzon

Galeria Dębicka

Ul. Księdza Nosala 2

39-200 Dębica

tel. 537 301 404

Zapisz się na badanie wzroku  #Optyk Wawrzon to polskie salony optyczne prowadzone w kilku miastach Polski. Optyk Dębica to jeden z punktów oferujących kompleksową obsługę związaną zarówno z przeprowadzaniem badań wzroku, jak i doborem oraz sprzedażą okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych.


  Salon optyczny (Dębica) świadczy obsługę dla Klientów w każdym wieku, zapewniając komfortową atmosferę i przyjazne podejście – co może okazać się szczególnie ważne w przypadku młodszych Klientów. Badanie wzroku czy dobór okularów dla dzieci bywa kłopotliwy, jednak nasz świetnie wykwalifikowany personel doskonale radzi sobie również w takich sytuacjach! Zarówno dzieciom, jak i dorosłym zapewniamy doradztwo stylisty opraw okularowych, a także wsparcie optometrysty w przypadku pierwszego kontaktu z soczewkami!


  Badanie wzroku Dębica – dlaczego warto?


  Badanie okulistyczne wzroku warto wykonywać przynajmniej raz na dwa lata, a nawet częściej, jeżeli została już zdiagnozowana wada wzroku. W przypadku dzieci zaleca się natomiast odwiedzanie salonu optycznego raz w roku.


  #Optyk Wawrzon oferuje swoim Klientom bezpłatne badanie wzroku (Dębica), przeprowadzane przez optometrystę i z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi oraz urządzeń diagnostycznych. W naszych salonach dostępna jest czuła, precyzyjna aparatura pomiarowa, dzięki której możliwe jest bardzo dokładne badanie widzenia (badanie ostrości wzroku określane jest również jako badanie refrakcji). Dębica jest przy tym lokalizacją, w której funkcjonują aż dwa nasze salony – kwestia umówienia się na badanie w dogodnym terminie i miejscu nie powinna sprawić najmniejszych trudności (godziny otwarcia salonów optycznych uzależnione są od godzin funkcjonowania galerii handlowych).


  Okulary Dębica


  Wybór odpowiednich akcesoriów korekcyjnych uzależniony jest oczywiście od indywidualnych preferencji. Wielu naszych Klientów decyduje się na okulary korekcyjne (Dębica), będące optymalnym rozwiązaniem zarówno pod kątem ceny, jak i wygody stosowania.


  O prawidłowe przygotowanie szkieł okularowych, dostosowanych do zdiagnozowanej wady wzroku dbają nasi optycy, pracujący na co dzień na nowoczesnym sprzęcie gwarantującym uzyskanie precyzyjnych rezultatów. Jako wyspecjalizowany zakład usług optycznych w Dębicy gwarantujemy również ogromny wybór oprawek okularowych dla dorosłych oraz dzieci. Co więcej, w ofercie nie brakuje markowych opraw do okularów. Obecnie w salonie Kliencie mogą wybierać spośród produktów takich marek, jak Gucci, Dolce Gabbana, YSL, Versace, Prada i wiele innych. Nie musisz przy tym obawiać się problemu z wyborem najlepszego modelu – stylista opraw okularowych zaoferuje doradztwo na najwyższym poziomie, biorąc pod uwagę zarówno Twój indywidualny styl, jak i typ urody.


  W ofercie znajdują się także certyfikowane okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV 400. Takie artykuły optyczne (Dębica) gwarantują maksymalną ochronę wzroku przed negatywnym działaniem promieniowania słonecznego. Zapewniamy przy tym wybór markowych modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych wielu znanych marek, dzięki czemu Klient może znaleźć dla siebie nie tylko skuteczne, ale i stylowe akcesoria tej kategorii.


  Soczewki kontaktowe Dębica


  Dobór soczewek kontaktowych (Dębica), podobnie, jak w przypadku okularów korekcyjnych, nie nastręcza żadnych trudności! W sprzedaży dostępne są bowiem markowe soczewki kontaktowe w różnych wariantach, pozwalających na komfortowe i bezpieczne korygowanie wad wzroku (astygmatyzm, krótkowzroczność, nadwzroczność, starczowzroczność). Oferujemy wszystkie możliwe warianty soczewek, w tym soczewki kontaktowe progresywne.


  Korygowanie wad wzroku z użyciem prawidłowo dobranych soczewek kontaktowych pozwala na prowadzenie aktywnego stylu życia, pełną swobodę i wygodę. Wielu naszych Klientów chętnie stosuje soczewki zamiennie z okularami, jako alternatywę na przykład na czas uprawiania aktywności fizycznej.


  Miasta, w których nas znajdziesz:

  Optyk – Salon optyczny Brzesko
  Optyk – Salon optyczny Tarnów
  Optyk – Salon optyczny Mielec
  Optyk – Salon optyczny Dębica
  Optyk – Salon optyczny Rzeszów